Barion Pixel 12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, voltmérővel és aljzatokkal | Hajófelszerelés webshop
12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, voltmérővel és aljzatokkal – 3 kapcsoló / voltmérő + 2 aljzat
12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, voltmérővel és aljzatokkal – 3 kapcsoló / voltmérő + 2 aljzat

12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, voltmérővel és aljzatokkal

32 508 Ft

Nettó ár: 25 597 Ft
Várható szállítási idő: 2-4 munkanap

A szállítási idő tájékoztató jellegű. A beszállítói készletadatok időszakosan frissülnek, ezért ritka esetben eltérés vagy csúszás előfordulhat.

  • Várható szállítási idő: 1-2 munkanap Aktuális
  • Várható szállítási idő: 2-4 munkanap Aktuális
  • Várható szállítási idő: 4-6 munkanap Aktuális
  • Korlátozott készlet. Várható szállítási idő: 4-6 munkanap Aktuális
  • Várható szállítási idő: 15-30 munkanap Aktuális
  • Várható szállítási idő: egyeztetés szükséges Aktuális

A várható szállítási idő a kiválasztott mennyiséghez igazodik, és csak tájékoztató jellegű (nem pontos darabszám).

Kombinált 12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, digitális voltmérővel és két fedélzeti aljzattal. Fekete alumínium előlap, automata biztosítékokkal.

Kérdezd a Kapitányt
A hajós terméktanácsadó segít eligazodni.

Termék adatai :

Változat
3 kapcsoló / voltmérő + 2 aljzat
Cikkszám
566951
Kategória
Kapcsolótáblák

12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, voltmérővel és aljzatokkal

Ez a kombinált kapcsolótábla három kapcsolót, két fedélzeti aljzatot és digitális voltmérőt ad egy panelen. Jó választás olyan hajókhoz, ahol kevés helyen kell kapcsolni a fogyasztókat, csatlakozási pontot adni és figyelni az akkumulátor feszültségét.

A tesztkapcsoló két akkumulátor ellenőrzésére használható, így könnyebb külön figyelni például az indító- és a fogyasztói akkumulátort. A panel rendezett, egységes beépítést ad a műszerfalon.

Termékadatok

Cikkszám566951
Típuskapcsolótábla voltmérővel és aljzatokkal
Kapcsolók száma3 db
Kiegészítőkdigitális voltmérő + 2 fedélzeti aljzat
Akkumulátor ellenőrzéstesztkapcsoló két akkumulátorhoz
Méret190 × 134 mm
Biztosíték kiosztás5 × 15 A
Előlapfekete alumínium

Mire figyelj?

Az aljzatok terhelését a csatlakoztatott eszközökhöz igazítsd. A voltmérő feszültséget mutat, de nem helyettesíti az akkumulátor teljes terheléses vizsgálatát.

A 12 V-os kapcsolótábla 3 kapcsolóval, voltmérővel és aljzatokkal fedélzeti áramkörök kapcsolására, ellenőrzésére vagy csatlakoztatására szolgál. Ennek a változatnak a fő kivitele: 3 kapcsoló / voltmérő + 2 aljzat.

A rendelkezésre álló termékadat alapján: 12 V. Bekötés előtt ellenőrizd minden beépített kapcsoló, visszajelző, USB-aljzat, voltmérő és biztosíték névleges feszültségét; 12 és 24 V-os elemet ne keverj.

A termékből kiolvasható áramadat: 15 A, de ez nem feltétlenül minden kör terhelhetősége. Körönként a kapcsoló, a biztosíték, a vezeték és a fogyasztó legkisebb megengedett értéke a mérvadó; nagy terhelést relén keresztül kapcsolj.

Minden áramkört külön, a kábelhez és a fogyasztóhoz méretezett biztosítékkal védj, jelöld a kapcsolókat, és alakíts ki rendezett negatív gyűjtősínt. Nedves vagy kültéri helyen a panel IP-védettsége mellett a hátoldali csatlakozásokat is védeni kell; bizonytalanságnál kérj hajóvillamossági szakembert.

Ha jól akarsz járni a vízen

Iratkozz fel, és elsőként értesülsz az akciókról, az új hajós felszerelésekről és a praktikus vízi tippekről.

Kategóriák

Kosár

  • A kosarad jelenleg üres.

    Még nincs termék a kosaradban. Böngészd a kínálatot, és tedd kosárba, amire szükséged van.

    Vásárlás folytatása